O NAS

REAL PASSION W NOWEJ ODSŁONIE

Rozpoczynamy nowy rozdział w historii Real Passion.

Przez ostatnie 10 lat obserwowaliśmy jak rozwija się pole dance, budując jednocześnie miejsce, w którym możemy pomagać Wam osiągać małe i duże sportowe sukcesy. W Real Passion też zmieniło się dużo, ale teraz przyszedł czas na odważniejsze kroki i rozwinięcie skrzydeł.

Z dumą przedstawiamy Wam nasze nowe logo, które odzwierciedla to, kim jesteśmy obecnie i w jakim kierunku zmierzamy. Reprezentuje naszą pasję, oddaje siłę, odwagę i nowoczesność, bo chcemy podążać z duchem czasu w każdym aspekcie naszej działalności. Wypracowaliśmy też nową warstwę wizualną naszego studia, którą będziecie mieli okazję zobaczyć w kolejnych dniach i tygodniach. Wyraża pozytywną energię i ciepłą, rodzinną atmosferę, jakiej możecie doświadczyć w Real Passion. Niezmiennie zależy nam, żeby każdy czuł się u nas swobodnie i mógł w pełni być sobą.

Zmienia się też lokalizacja naszego studia. Stara przestrzeń zrobiła się już dla nas za ciasna i nie była w stanie pomieścić wszystkiego, co chcemy Wam zaoferować. Od 4 lipca startujemy z zajęciami w nowym miejscu i nie możemy się doczekać, aż wypełnicie je swoimi uśmiechami.

Nadal koncentrujemy się na pole dance, ale rozwijamy również aerial silks i aerial hoop. Sygnalizujemy te dziedziny w naszym nowym logo nie tylko napisem. Ciekawe czy uda Wam się dostrzec te elementy 😉

Przygotowujemy też dla Was mnóstwo innych zajęć, a wszystko to, żeby jak najlepiej dopasować się do Waszych potrzeb, a może i zainteresować Was czymś nowym.

Mamy nowe logo, nową lokalizację i jeszcze więcej energii, żeby pomagać Wam rozwijać Wasze pasje.

Mamy nadzieję, że spodoba się Wam nowa odsłona Real Passion i że będziecie towarzyszyć nam w tym kolejnym etapie naszej drogi, bo to Wy napędzacie nas do działania i dla Was chcemy się rozwijać.

Daria & Maciek

PROFESJONALNE WYPOSAŻENIE

Na nasze nowoczesne, ponad 220m2, studio składają się 3 przytulne, wysokie i przestronne sale. Zaplecze stanowi wygodna poczekalnia, duża szatnia oraz dwie łazienki i prysznic. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i wentylowane mechanicznie.

Sala 1 – przeznaczona głównie do zajęć Pole Dance i Choreo i Exotic Pole. Wyposażona jest w 6 drążków firmy Sun Pole o wys. 3.5m. Rurki są chromowane, statyczno-obrotowe, o średnicy 42 i 45mm, oddalone od siebie o min. 2.6m. Na sali znajdują się wysokie lustra a także maty do ćwiczeń i materace asekuracyjne, kostki do rozciągania.

Sala 2 – przeznaczona do zajęć Aerial Silks i Aerial Hoop lub Pole Dance, oraz zajęć tanecznych i dodatkowych, m.in.: stretching, core stability, wzmacnianie. Sala wyposażona jest w 5 podwieszeń do akrobatyki powietrznej (szarfy, koła) oraz 5 rurek Sun Pole. Na sali znajdują się także wysokie lustra, materace asekuracyjne, maty do ćwiczeń, kostki i koła do rozciągania. Wysokość sali 3.5m. 

Obie sale można połączyć w jedną dużą przestrzeń o powierzchni 110m2, przeznaczoną na warsztaty Pole Dance i szkolenia, z 10 stanowiskami dla uczestników.

Sala 3 – przeznaczona do treningów personalnych oraz lekcji indywidualnych. Na sali znajduje się sprzęt do ćwiczeń z obciążeniem, drabinka z dodatkowym drążkiem do podciągania a w drugiej części opcjonalnie 2 rurki pod lekcje prywatne.

Salę można wynająć na wyłączność, by kameralnie ćwiczyć Pole Dance lub akrobatykę powietrzną. 

Dodatkową atrakcję stanowi możliwość zamontowania Flying Pole – rurki wiszącej tylko u sufitu, na indywidualne treningi.

JESTEŚMY Z WAMI OD 2012 r.
11. urodziny studia za

  • 00Days
  • 00Hours
  • 00Minutes
  • 00Seconds
  • 00Dni
1.06.2023
11. urodziny studia
3.07.2022
Otwarcie studia na ul. Lekarskiej
1.06.2012
Otwarcie studia na ul. Długiej