O NAS

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYM ZESPOLE I STUDIU

O NAS


Wykwalifikowani instruktorzy zadbają o Twoje bezpieczeństwo, wysoki poziom nauczania danej dyscypliny oraz dobre samopoczucie nie tylko fizyczne, ale i psychiczne. To, co nas wyróżnia i wielokrotnie podkreślane jest przez uczestników naszych zajęć, to rodzinna atmosfera, dzięki której kursanci czują się w Real Passion jak w drugim domu. Dbamy o komfort i indywidualne podejście do każdego, by treningi były wymagające ale i dostosowane do Twoich możliwości.

W naszej ofercie znajdziecie zajęcia, które kompleksowo zadbają o Waszą kondycję fizyczną, sprawność ruchową oraz przygotują do wymagających trików na drążku pionowym czy szarfie. Pole dance czy Aerial Silks to ćwiczenia łączące elementy siłowe, akrobatyczne i taneczne. U nas nauczysz się ich od podstaw, uzupełniając treningi o ćwiczenia wzmacniające i rozciągające. Organizujemy również cykliczne warsztaty choreograficzne, stretchingowe i z trików pole dance z czołowymi polskimi trenerami.


NASI TRENERZY

PROFESJONALNE WYPOSAŻENIE

Na nasze kameralne studio składają się dwie sale. Zajęcia pole dance odbywają się na 'dużej sali' w grupach do 10 osób na 5 rurkach profesjonalnych firm SunPole oraz X-pole. Są to rurki chromowane o średnicach 40, 42.5, 45mm, o funkcji statycznej i obrotowej. Na sali znajdują się też materace asekuracyjne. Na tej sali odbywają się również niektóre zajęcia ze stretchingu i wzmacniania.

Mała sala przeznaczona jest głównie do treningów samodzielnych na drążkach pionowych (open studio). Udostępniamy 2 rurki X-pole o średnicy 40 i 45mm. Na tej sali odbywają się głównie zajęcia ze stretchingu, wzmacniania i pilates dla maksymalnie 8 osób. Sala wyposażona jest w maty, kostki piankowe, gumy TheraBand oraz poduszki dla wrażliwych kolan.
  • 1.06.2012

    Otwarcie studia
  • 1.06.2021

    9. URODZINY STUDIA
00

days


00

hours


00

minutes


00

seconds


JESTEŚMY Z WAMI OD
2012 r.


NASZE OSIĄGNIĘCIA