NASZ ZESPÓŁ

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ


DARIA SKOWYRA-RAUER

Założycielka Real Passion, instruktor Pole Dance, Pilates, stretching

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, kierunek Turystyka i Rekreacja ze specjalizacją Pedagogika Czasu Wolnego. Instruktor rekreacji MEN. Instruktor Pole Dance Polskiego Stowarzyszenia Pole Sport Polska. Instruktor Stretchingu i Pilates. Właścicielka studia.

Od 2012r. prowadzi regularne zajęcia z pole dance (taniec na rurce / akrobatyka na drążku pionowym), od poziomu całkiem początkującego do średnio zaawansowanego. Przykłada ogromną uwagę do techniki wykonywanych trików, uzupełniając zajęcia o treningi wzmacniające i stabilizujące. Miłośniczka prostych, efektownych figur, szczególnie z wykorzystaniem szpagatów. Na zajęciach udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych, ale niektóre wymagają więcej czasu.

Chętnie uczestniczy w warsztatach pole dance (static pole, spin pole, podstawy exotic), gdzie zdobywa nowe umiejętności 'rurkowe' m.in. z: duetem Dawid i Nikki z DN Mafia Studio w Dublinie, Jakubem Kolasą, Agatą Jarzębowską, Klaudią Nowak, Malwiną GS, Kasią Kwaśniewicz. Uczestniczyła w letniej edycji obozu Pole Armagedon 2017, gdzie przez 5 dni trenowała pod okiem Bereniki Nienadowskiej, Jakuba Kolasy i Malwiny GS oraz w 2019 roku w Pole Dance Camp edycja Acro gdzie doskonaliła umiejętności pole dance pod okiem m.in. Kasi Bigos, Agnieszki Piaskowskiej.

Finalistka pierwszych zawodów Pole Show Art Championship w Rudzie Śląskiej (2014r)

Daria wciąż poszerza swoje kwalifikacje poprzez szkolenia i warsztaty z różnych technik, które jej zdaniem niezbędne są do bezpiecznego trenowania pole dance.

Przede wszystkim są to:
- szkolenie Pilates, Pilates z przyborami (Reha-Fit i AeroActive)
- warsztaty Stretching, Pilates flow, Joga funkcjonalna (Fitness University)
- Stretching Powięzi, Stretching w parach (Open Mind)
- Mobility (AeroActive)
- stanie na rękach (Klaudia Nowak, Sebastian Parat, Krystian Izert)
- Sekrety Stretchingu - extensio stretching i body method (Natalia Maria Wojciechowska)
- zajęcia z tańca współczesnego (Krakowski Teatr Tańca)
- warsztaty baletowe i stretchingowe (Dominika Staniszewska - White Point Shoes)
- szkolenie stretching w sportach gimnastycznych (Wrocławskie Centrum Sportów Gimnastycznych)
- warsztaty Trening Funkcjonalny dla Tancerzy (Martyna Samek-Kozik)
- szkolenie TrainLikeDancer - przygotowanie motoryczne tancerzy (Beata Nawrot)

Od dziecka związana ze sportem w różnych postaciach: gimnastyka, narciarstwo, siatkówka, wędrowne obozy rowerowe, piesze wycieczki górskie, obozy żeglarskie. Wieloletni instruktor narciarstwa SITN PZN (nauka dzieci, młodzieży i dorosłych, prowadzenie kursów kwalifikacyjnych). Przez kilka lat także wychowawca kolonijny na letnich i zimowych obozach sportowych. Przez 6 lat trenowała belly dance (taniec brzucha), biorąc udział w Mistrzostwach Polski PTT i Europy IDO (solo oraz z rewią orientalną). Przez jakiś czas instruktor tańca orientalnego oraz zajęć tanecznych z elementami belly dance dla dzieci.

MACIEJ RAUER

Założyciel Real Passion, Trener Personalny, Fotograf, Instruktor zajęć grupowych

Absolwent Turystyki i Rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie – założyciel i właściciel studia Real Passion.

Sport od zawsze pełnił w jego życiu ogromną rolę. Przez wiele lat wyczynowo uprawiał narciarstwo zjazdowe a obecnie zajmuje się treningami personalnymi. Nieustannie pracuje nad swoim warsztatem, szkoląc się i uzyskując kolejne uprawnienia i umiejętności.

- Instruktor Kulturystyki Polskiej Akademii Sportu
- Instruktor rekreacji ze specjalnością narciarstwo zjazdowe
- Instruktor sportu ze specjalnością narciarstwo alpejskie
- Instruktor Nordic Walking – LEKI
- Uczestnik szkoleń z tapingu medycznego oraz MOBILITY. Uczestnik wykładów i szkoleń dotyczących dietetyki oraz treningu siłowego, także pod kątem insulinooporności.
- Teoretyk i Praktyk. Przywiązuje ogromną uwagę do techniki wykonywanych ćwiczeń. Zwraca uwagę na wady postawy i wdraża ich korygowanie poprzez ćwiczenia.

Każde ćwiczenie czy wykonywany ruch, rozkłada na części pierwsze pod względem anatomii oraz biomechaniki ruchu, aby jego podopieczni pracowali jak najbardziej efektywnie i w jak najmniejszym stopniu byli narażeni na kontuzje.

TATIANA HORKOVLIUK

Instruktor Pole Dance, stretching

Od dzieciństwa lubiła tańczyć próbując różnych stylów, ale sercem pozostała przy klasycznej choreografii. Po szkole poszła na studia, potem do pracy, ale cały czas czegoś jej brakowało. Zdecydowała się zmienić ten fakt i tak odnalazła zajęcia pole dance. Już po roku treningów, zaczęła jeździć na warsztaty i rozpoczęła pracę jako instruktor pole dance.

Od 2016 roku prowadzi regularne zajęcia na poziomie średnio-zaawansowanym i zaawansowanym oraz stretching o charakterze akrobatycznym w naszym studiu. Jest także utytułowaną zawodniczką Pole Art oraz w kat. Duety. Tatiana zaraża pozytywną energią, jest wymagająca ale i bardzo pomocna, gdy chcesz osiągnąć triki wymagające sporej siły i rozciągnięcia. Jej specjalnością są także zajęcia Flexi Pole oraz Acro Stretch.

ZUZANNA NACHYŁA

Instruktor Pole Dance, Pole Dance Kids, Exotic, Floorwork

Pole dance pozwolił Zuzie obudzić jej dawne zamiłowanie do tańca. Największą radość sprawia jej tworzenie nowych układów tanecznych. Uważa, że jest to najlepsza forma ekspresji. Jest dyplomowanym instruktorem oraz choreografem tańca nowoczesnego. Oprócz bycia instruktorem jest także tytułowaną zawodniczką na scenie polskiej i międzynarodowej.

Jej dotychczasowe osiągnięcia to między innymi:
- 2. miejsce Pole Universe Ukraine 2019 (kat exotic)
- 2. miejsce Pole Universe Ukraine 2019 (kat duety professional)
- 3. miejsce International Pinup Championship 2019 (kat Exotic)
- 1. miejsce PoleArtExperience 2019 (kat semipro)
- 2. miejsce PoleArtPolska 2019 (kat semipro)
- 1. miejsce Sensual Championship 2018 (kat exotic)
- 1. miejsce Pole Art Experience 2018 (kat amatorki)

KAROLINA ZHU

Instruktor Pole Dance, Pole Dance Kids, zajęć wzmacniających

Absolwentka Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego o kierunku wychowanie fizyczne ze specjalnością trener personalny/trener przygotowania motorycznego.

Swoją przygodę z Pole Dance rozpoczęła 6 lat temu. Doświadczenie i swoje umiejętności zbierała pod okiem instruktorów takich jak: Anastasia Sokolova, Patryk Rybarski, Katarzyna Bigos, Eva Bembo, Natasha Wang i wielu innych. Tytuł Instruktora sportu o specjalności Pole dance zdobyła w Akademii Mistrzostwa Sportowego w 2015r.

Jej specjalnością są tricki wymagające siły, dynamiki a także „creepe” tricki jak rożnego rodzaju zeskoki i dropy na drążku.

JOANNA RUDZIŃSKA

Instruktor Aerial Silks

Absolwentka Architektury na Politechnice Krakowskiej, studentka Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego. Swoją przygodę z aerial silks zaczęła w 2016 roku na pierwszym roku studiów, jako oderwanie od projektów architektonicznych. Szybko stało się to jednak czymś więcej niż hobby, ponieważ szarfa łączyła jej dwie wielkie pasje - wspinaczkę i taniec.

Od tamtej pory pobierała nauki m.in. we Fl’air Studios w Berlinie pod okiem Keeva’y Treanor i Brannan’a Figari, ukończyła kurs instruktorski Aerial Silks u Anny Węklar (Polish Federation Air Power Athletics) oraz brała udział w Mistrzostwach Polski w Akrobatyce Powietrznej w 2018 roku. Dwukrotnie występowała na chuście wertykalnej w Teatrze Groteska w ramach Gali Festiwalu Małych Form Teatralnych (2017 i 2019) oraz uczestniczyła w plenerze multidyscyplinarnym “Mazowiecka KRK” organizowanym przez studio M37a prezentując performance “W świetle bramy”.

Najlepiej jednak odnajduje się w uprawianiu aerial silks w “plenerze”, pośród opuszczonych murów czy natury. Dlatego też od 2017 roku realizuje projekt, w którym podróżuje po świecie ze swoją szarfą, o czym możecie przeczytać na blogu www.alternativeaerialadventures.com.

Gdy nie wisi w powietrzu można spotkać ją ukrytą za obiektywem aparatu, na macie do jogi lub na szczudłach występującą w szeregach Krakowskiego Teatru Ulicznego.

ANNA PAWLIK

Instruktor Aerial Silks oraz Aerial Silks Kids

Chyba pierwszy raz w wieku kilku lat byłam z mamą w cyrku i zobaczyłam panią latającą na szarfie. Od razu zamarzyłam o tym żeby robić to samo, ale wiedziałam że takie rzeczy to tylko w cyrku się dzieją i w końcu pozostało to tylko nierealnym marzeniem. Od tego czasu sport, taniec, teatr były dużą częścią mojego życia, wszystkiego po trochę, szukałam TEJ rzeczy.

Aż w końcu przy okazji festiwalu teatralnego w Niemczech, poznałam aktora z Meksyku, który fruwał na szarfach i wcale nie był w cyrku.Wtedy zaczęłam szukać i trafiłam do Real Passion jako kursantka. Po około 1,5 roku trenowania zrobiłam kurs instruktorski w Warszawie w Aerial Dance Studio i prowadziłam zajęcia w Real Passion w zastępstwie za ówczesną instruktorkę.

Na zastępstwie się nie skończyło i zajęcia prowadzę dalej, a ze względu na moje wykształcenie pedagogiczne i zamiłowanie do pracy z dziećmi - prowadzę również zajęcia dla dzieci. W międzyczasie staram dokształcać się i pogłębiać wiedzę o naszym ciele, uczestniczyłam w kursach masażu tajskiego, movement’u, choreografii teatralnej, efektywnej rozgrzewki.